Magazin

Deniz Akkaya ve Seren Serengil birbirine girdi… Geçmişin rövanşı mı?

Seren Serengil aldatılarak eşinden boşanan bir takipçisine dudak, burun ve çene dolgusu hediye edeceğini duyurmasına Deniz Akkaya’dan tepki geldi. İki ünlü isim,  sosyal medyadan adeta birbirlerine girdi.

GEÇMİŞTE DE KAVGA ETMİŞLERDİ

Seren Serengil’in Instagram hesabından bir takipçisine dudak, burun ve çene dolgusu hediye edeceğini duyurması büyük bir tartışmanın fitilini ateşledi. Seren Serengil’in  sosyal medyadan yaptığı bu paylaşıma  çok sayıda tepki geldi. Serengil’e çok sert tepki verenlerden biri de eski manken Deniz Akkaya’ydı.

“BU NE REZİLLİKTİR!”

Eski manken, Serengil’in gönderisini Instagram’ın hikaye bölümünde paylaşıp, “Bir şey demeyeyim diyorum ama kadınların yanındayım diyerek böylesine gülünç, böylesine korkunç, böylesine kadınlık onurunu, gururunu ayaklar altına alıp para için kendini heba etmek. Bu ne rezalettir Allah aşkına! Doktor öncelikle böylesine rezil bir pr.’a nasıl alet olur?” ifadelerini kullandı.

“ALKOL KOMALARINA GİREN AYYAŞ…”

Deniz Akkaya’nın eleştirilerine Seren Serengil sert bir yanıt verdi. Serengil paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Doktoruma her gün eşinden ayrılmış aldatılmış, kendini güveni gitmiş, kendini daha iyi hissetmek için, gelip bir şeyler yaptırmak isteyenleri gördüm. Instagram’dan biz de yaptırmak istiyoruz ama bütçemiz müsait değil diyen mesajlar aldım.

Bu nedenle belki herkese değil ama elimden geldiğince hemcinslerime yardımcı olmaya çalışıyorum. Ya hediye ettiriyorum ya indirim aldırıyorum. Bugün kendini bilmez, gece kulüplerinin kapılarında alkol komalarına giren bir ayyaş bunu bana para için yaptığımı söyleme hadsizliğinde bulunmuş.

Menajerimi iki saat bir odada tutup dövdürüp bağlatıp altında arabasını almaya çalışan ama buna izin verdirmeyeceğim. Bu karanlık adamların arkadaşı hanım, şu an yağmacılık ve gasp suçundan yargılanıyor. Kimin para için rezillikler yaptığı ortada. İşsiz güçsüzlükte kim gündem olmak istiyorsa bana sataşıyor da sataşan da rezil bir tip olmasa.”

KAVGA BİRLİKTE SUNDUKLARI PROGRAMDA BAŞLADI

Geçmişte Star TV’de ekrana gelen Duymayan Kalmasın adlı magazin programında ikili arasına kara kedi girmişti. İkili arasında yaşanan kavga ile ilgili haberin linkine aşağıdaki başlıktan ulaşabilirsiniz..

Seren Serengil ve Deniz Akkaya hakkında ilginç iddialar!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu