MagazinSosyal Medya

Deniz Akkaya’dan canlı yayında şok iddia! Murat Boz’un menajeri Tarkan’ı nasıl aşağıladı?

Deniz Akkaya her sabah Star TV’de yayınlanan Duymayan Kalmasın adlı sabah magazin programında bomba açıklamalar yaptı. Kendisine gönderilmiş belgeleri etik kurallar gereği yayınlatmayan Deniz Akkaya işin ciddi boyutlara ulaşmasının ardından bugün o belgeleri canlı yayında milyonlarla paylaştı.

Deniz Akkaya’nın iddiaları arasında Murat Boz’un menajerinin (basın danışmanının) Tarkan’ı halkı aşağı gören bir sanatçı olarak itham ettiği belirtildi.

Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından da o belgeleri yayınladı.

Daha önce bir programında Deniz Akkaya, “Tarkan’ın yüzlerce şarkısını ezbere biliyorum ama Boz, TV ve sinema kariyerine ağırlık verdiği için, müzik kariyeri geride kaldı. Haliyle şarkısını bilmem” dediği için olaylar zincirinin başladığını belirtti.

Canlı yayın sonrasında Murat Boz’un basın danışmanı Mürvet Uç tarafından kendisine uzun mesajlar atıldığını belirten Deniz Akkaya, mesajları sosyal medya hesabından yayınladı. Mesajlarda “Tarkan’ı, büyük küçük çişi geldiğinde de, farklı ilişkileriyle de sevdik!” ifadeleri ile birlikte edep dışı birçok hakaret içerdiği belirtildi.

Murat Boz’un menajeri tarafından Deniz Akkaya’ya atıldığı iddia edilen mesajları canlı yayında paylaştı.

Deniz Akkaya’nın sosyal medya hesabından paylaştığı o mesajlar şu şekilde:

20161110152946_deniz1 20161110153001_deniz2

Başa dön tuşu