Magazin

Deniz Akkaya’dan Mehmet Akif Alakurt çağrısı… “Kendine gel Türkiye”

Eski manken Deniz Akkaya’dan oyuncu Mehmet Akif Alakurt hakkında çağrı… Akkaya,  sosyal medya hesabından  yetkilileri Mehmet Akif Alakurt konusunda harekete geçmeye çağırdı. Alakurt’un kadınlar hakkında yaptığı paylaşım geniş çevrelerce tepkiyle karşılanmıştı. Alakurt’un son yaptığı “10 yaşından beri kızların üzerindeyim” açıklaması bardağı iyice taşırdı…

DENİZ AKKAYA: “KENDİNE GEL TÜRKİYE!”

Geride bıraktığımız pazar günü sosyal medya hesabı üzerinden Türk kadınları için hakaret içeren ifadeler kullanan eski oyuncu Mehmet Akif Alakurt büyük tepki çekmiş, özellikle kadınlar tarafından kıyasıya eleştirilmişti. “Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve hep ‘Ben de öyle düşünüyorum’ diyen. Zamanla esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin” diyen Mehmet Akif Akif tepki çeken paylaşımlarına devam ediyor.

ALAKURT ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR

Yaptığı açıklamanın yankıları süren Mehmet Akif Alakurt dün yaptığı yeni açıklamasıyla adeta tepkileri umursamadığını gösterdi. Kendisini haklı bulan bir takipçisinin kendisine attığı mesajı paylaşan Alakurt, “10 yaşından beri kızların üstündeyim” ifadelerini kullanarak bir kez daha skandala imza attı.

DENİZ AKKAYA’DAN ÇAĞRI

Sosyal medya hesabı üzerinden Alakurt’un bu açıklamasına tepki gösteren Akkaya, yapılan açıklamanın çok çirkin olduğunu söylerken kendisinin haksız olduğunu söyleyen takipçilerine de sert ifadelerle yüklendi.

İşte Akkaya’nın dikkat çeken o tepkisi…

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı