Magazin

Deniz Akkaya’nın Haluk Bilginer’e yaptığı “Oyunculuğun Tanrısı” benzetmesi tepki aldı

Ünlü oyuncu Haluk Bilginer’in Emmy ödülünü kazanmasının ardından pek çok ünlü isim, sosyal medya hesapları üzerinden coşku dolu paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor. Deniz Akkaya’nın Haluk Bilginer paylaşımı ise kelimenin tam anlamıyla olay oldu. Deniz Akkaya’nın Bilginer için kullandığı “Oyunculuğun Tanrısı” şeklindeki maksadını aşan benzetme çok sayıdaki takipçisinin tepkisine neden oldu.

DENİZ AKKAYA COŞKUYU ABARTINCA…

‘Şahsiyet’ adlı dizide gösterdiği performansla ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü alan Haluk Bilginer’in bu başarısı ülkemize büyük bir gurur yaşatırken, ünlü ünsüz herkes sosyal medya hesabı üzerinden bu gurur verici tabloyu paylaştı.

Deniz Akkaya da pek çok ünlü isim gibi Haluk Bilginer ile ilgili paylaşımı yapan isimlerdendi. Bilginer ile çekilmiş eski tarihli bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaşan Akkaya altına da: “Ve ve ve bugüne yakışan bir TBT… Eline, kariyerine, sesine, ruhuna ancak bu kadar yakışabilirdi bir oyuncunun! Bu topraklardan… oyunculuğun Tanrısı Haluk Bilginer önünde eğilir ayakta alkışlarız seni” notunu düştü.

blank

TANRI BENZETMESİ TEPKİLERİ BERABERİNDE GETİRDİ

Deniz Akkaya’nın Haluk Bilginer’in sanatını övmek adına yaptığı ‘Oyunculuğun Tanrısı’ benzetmesi yanlış anlaşılınca başarılı isme çok sayıda tepki mesajı yağdı. Bir süre için bu mesajları görmezden gelen Akkaya sonunda Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu ve benzetmesi üzerinden eleştirilmesine tepki gösterdi.

İşte, Deniz Akkaya’nın o paylaşımı:

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu