Medya

Deniz Bayramıoğlu ve eşi Ece Üner arasındaki reyting rekabetini kim kazandı?

Buket Aydın’ın yerine Kanal D Ana Haber’in yeni sunuculuğuna getirilen Deniz Bayramoğlu ile eşi Show TV Ana Haber Bülteni sunan Ece Üner arasında dünden itibaren kıyasıya bir reyting rekabeti başladı. İşte, Deniz Bayramoğlu ile eşi Ece Üner arsındaki ilk gün reyting mücadelesinin sonucu.

Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın’ın yorulduğu ve yıprandığı gerekçesiyle istifa etmesinin ardından bu koltuğa CNN Türk ekranlarının deneyimli ismi Deniz Bayramoğlu getirilmişti.

Kanal D Ana Haber Bülteni’ni sunmakla görevlendirilen Deniz Bayramoğlu, bu atamayla Show TV Ana Haber sunucusu olan eşi Ece Üner’e de rakip oldu.

İki isim arasındaki ilk ekran yarışı ise dün yaşandı.

Bayramoğlu, ilk kez sunduğu Kanal D Ana Haber’le dün reyting listesine Total’de 10’uncu sıradan giriş yaptı.

2014 yılından beri Show Ana Haber’i sunan Ece Üner ise eşini geride bırakarak reyting listesinde 7’inci sıradan kendine yer buldu.

İstifa eden Buket Aydın ise son üç günü olan 6,7,8 Mayıs tarihlerinde Total reytingte bir kez 9 iki kez de 8’inci sırada yer almıştı.

Medyaradar

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu