Yerli Dizi

Deniz Baysal ve Seçkin Özdemir yeni dizi projesinde buluştu

Ünlü oyuncular Deniz Baysal ve Seçkin Özdemir, “Hizmetçiler” dizisinde bir araya geldi. Diziyle ilgili çalışmalar hızla sürerken yeni dizinin kadrosuna son olarak Deniz Baysal ve Seçkin Özdemir katıldı. Deniz Baysal, “Ela Sönmez” Seçkin Özdemir ise “Yiğit Atahanlı” karakterini canlandıracak.

DİZİNİN OYUNCU KADROSUNDA HANGİ OYUNCULAR VAR?

Kanal D’nin Fabrika Yapım imzalı yeni dizisi “Hizmetçiler”in hazırlıkları sürüyor. Cast çalışmaları tamamlanmak üzere olan dizinin kadrosuna iki flaş ismin katıldığı öğrenildi.

Yapımcılığını Öner Arslanel’in, proje tasarımını da Ali Leskay’ın yapacağı dizinin kadrosuna Deniz Baysal ile Seçkin Özdemir katıldı. Metin Balekoğlu’nun yöneteceği dizide Deniz Baysal “Ela Sönmez”, Seçkin Özdemir ise “Yiğit Atahanlı” karakterine hayat verecek.

Kanal D ekranında izleyicilerle 2020 yılında buluşacak olan yeni dizi Hizmetçiler, Devious Maids isimli ABD’de yayınlanan dizinin uyarlaması olacak.

Metin Balekoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı dizinin çekimlerine Ocak ayının sonunda başlanacak.

5 zengin ailenin yaşantısının hizmetçilerinin gözünden aktarılacağı dizinin oyuncularını yeni isimler eklendi.

Sevgili Geçmiş dizisinde umduğunu bulamayan Seçkin Özdemir ile, Söz dizisinden sonra 7. Koğuştaki Mucize filminde Mine öğretmen olarak izlediğimiz Deniz Baysal da bu yapımda buluşacak.

Baysal “Ela Sönmez”, Özdemir ise “Yiğit Atahanlı” karakterine hayat verecek.İşte Hizmetçiler dizisinde yer alan diğer oyuncular şöyle:

Ayşenil Şamlıoğlu, Yiğit Kirazcı, Aleyna Solaker, Gamze Karaduman , Selen Domaç , Cansu Fırıncı, Emrah Akkuş, Nilay Erdönmez, Hazal Benli, Neslihan Arslan…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu