Magazin

Deniz Çakır hayranlarına neden sitem etti?

Deniz Çakır sosyal medya üzerinden kendisini eleştiren hayranlarına sitem etti. Yılbaşı tatilinin uzaması üzerine kendisine gönderilen mesajlara çok üzülen ve sinirlenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Meryem Çakırbeyli’si Deniz Çakır hayranlarına “Bence siz beni sevmeyin!” diyerek sitem etti… Peki güzel oyuncu neden bu kadar sinirlendi?

Yılbaşı tatili için Amerika’ya giden Deniz Çakır hayranlarından gelen eleştirilerin ardından sonunda sitem dolu bir mesaj yolladı. En son Broadway “The Present” oyununu izlerken yaptığı paylaşımların ardından gelen tepkiler güzel oyuncuyu da çileden çıkarttı.

Destekten TR

ATV’de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar adlı dizi iki haftadır ekrana gelmiyor. Dizinin fanları, dizinin yayınlanmama sebebini Deniz Çakır’ın seyahatinden dolayı olduğunu iddia edince olanlar oldu.

Destekten TR

 

Destekten TR

Deniz Çakır, yılbaşı tatili nedeniyle ara verilen seti fırsat bilip ABD’nin yolunu tuttu. Broadway’de ‘The Present’ oyununu izleyen oyuncunun bu gezisi dizinin takipçilerini kızdırdı. Dizinin fanları yapımın iki haftadır ekrana gelmemesini Deniz Çakır’ın bu seyahatine bağladı.

Deniz Çakır kendisine yöneltilen eleştirelere o kadar sinirlendi ki adeta fanlarına resti çekti işte o paylaşım:

“Bu bir tatil değil, kanallar ve yapımcılar arası bir durum. Yani benimle ve oyuncu arkadaşlarımla ilgisi yok. Ben 17 yaşından beri 5 ay tatil yapamadım. Hep çalıştım. Velev ki öyle… Biz mesela gün 24-26 saat çalışıyoruz size o 160 dakikayı layığıyla sunmak için. Bir sezon boyunca uykusuz çalışıyoruz ekibimizle. Adil olmayan dizi sürelerini kaliteli sizlere sunmak için… Size saygımızdan… Bence siz beni sevmeyin! Çünkü ben pek sevmedim! Çünkü ayıp. Sevgiler yine de…”

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR