Dijital Platformlar

Deniz Işın yer aldığı Bizden Olur Mu? yayında

BluTV, 2022 senesinde ‘Bizden Olur Mu?’ adlı yeni özel yapımını izleyicilerle buluşturuyor. Genç kuşağın sevilen oyuncuları Deniz Işın ve Sarp Bozkurt’u buluşturan dizide ikili, bir ilişki kitabına başvuruyor ve olanlar oluyor. ‘Bizden Olur Mu?’, tüm bölümleriyle bugünden itibaren BluTV’de yayında…

BluTV’nin yeni özel yapımı ‘Bizden Olur Mu?’, aşk hayatında mutlu olamamak gibi bir ortak noktası olan bu ikiliyi bir araya getiriyor ve karşılarına çıkan ilişki kitabı rehberliğinde hayatlarının aşkına doğru gittikleri yolculuğa izleyicileri dahil ediyor.

Bugünden itibaren tüm bölümleri platformda yayına giren dizi genç kuşağın çok sevilen iki oyuncusu Deniz Işın ile Sarp Bozkurt’u bir araya getiriyor. Dizi, yaklaşık 15 dakikalık bölümlerden oluşan bir hikaye paylaşacak.

Yönetmen koltuğunda Emre Bahadır Çırakoğlu’nun oturduğu, yapımcılığını ise Huysuz Film’in üstlendiği ‘Bizden Olur Mu?’, tüm bölümleriyle BluTV’de yalnız kalplere aşk değneğini dokundurmak üzere bugün izleyicilerle buluşuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu