Magazin

Deniz Seki özgürlüğüne kavuştu

Uyuşturucu temin etmek’ suçundan tutuklanan ve 2.5 senedir cezaevinde bulunan ünlü şarkıcı Deniz Seki tahliye oldu…Deniz Seki bugün özgürlüğüne kavuştu. Evrakları beklenen ünlü şarkıcının kısa bir süre önce tahliye oldu. Deniz Seki’nin kardeşi Serkan Seki ve nişanlısı Faruk Salman, Seki’nin özel eşyalarını cezaevinden dışarı çıkardı. Deniz Seki’nin sanatçı dostları ve hayranları ünlü şarkıcıyı yalnız bırakmadı.

DENİZ SEKİ’NİN CEZAEVİ GÜNLERİ BİTTİ

Üç yıla yakın süredir cezaevinde olan Deniz Seki’nin özgürlüğüne kavuşacak olması bugünün en çok konuşulan olaylarından biri oldu. Seki, uyuşturucu ticareti yapmak suçundan Esenyurt’ta saklandığı evde gözaltına alınıp Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’ne gönderilmişti. Ünlü sanatçının özgürlüğüne kavuşmasını bekleyen sanatçı dostları ve sevenleri sosyal medya hesaplarından destek mesajları yayınlıyor.

Bakırköy Cezaevi’nin önünde birçok canlı yayın aracı ve medya mensubu beklemesi dikkatlerden kaçmıyor. Bekleyenler arasında Seki’nin hayranları da bulunuyor.

 

ŞARKILARINI SÖYLÜYORLAR

Deniz Seki için sabahın erken saatlerinden itibaren hayranları ve gazeteciler cezaevi önünde beklemeye başladı. Pankart açan Seki hayranları şarkıları söyleyerek Seki’nin çıkmasını beklediler.

2014 yılından bu yana kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı cezaevi’nden çıkan ünlü şarkıcı, 2 gün sonra basın toplantısı düzenleyecek. Seki, basın toplantısının ardından nişanlısı Faruk Salman ile birlikte uzun bir tatile çıkacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu