Magazin

Deniz Seki cezaevinden çıkmadan servet kazanacak

2.5 yıldır yattığı Bakırköy Kadın Cezaevi’nden 5 Haziran’da çıkacak olan popçu Deniz Seki anlaşma üstüne anlaşma imzalıyor. Deniz Seki’nin henüz cezaevinden çıkmadan şimdiden 20 konserlik bir anlaşma yaptığı haber veriliyor.  2.5 yıldır yattığı cezaevinden çıkacak olan Deniz Seki ‘Kirli Kedi’ adlı organizasyon şirketinden 2 ay önce teklif aldı bildirilirken bu anlaşmadan Deniz Seki’nin oldukça karlı çıkacağı konuşuluyor.

SEKİ 2 MİLYON 400 BİN KAZANACAK

Deniz Seki’nin nişanlısı Faruk Salman’ın aracı olduğu teklife göre Deniz Seki’nin cezaevinden çıktıktan sonra vereceği konserlerin hepsini şirket  organize edecek. Şimdiden 20 konserlik bir anlaşma öneren şirketin Seki’ye “fiyatı da siz belirleyin” dediği öne sürülüyor.

Deniz Seki ile kendisini her hafta ziyaret eden nişanlısı Faruk Salman’ın konser başına 120 bin TL istediği organizasyon şirketinin de rakamı kabul ettiği bildiriliyor. Böylece 20 konser parası olan 2 milyon 400 bin liranın peşin olarak Seki’nin banka hesabına yatırıldığı ileri sürülüyor.

TEKLİF YAĞIYOR

Öte yandan Deniz Seki’ye konser tekliflerinin yanısıra AVM’lerde söyleşi, reklam, dizi ve sinema teklifi yağdığı da gelen haberler arasında.

Faruk Salman ”Deniz cezaevinden çıktıktan sonra on gün tatile gideceğiz. Dönüşte hepsini değerlendireceğiz” diye konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu