Magazin

DENİZ SEKİ’NİN ’38 BEDEN’ SEVİNCİ

Uzunca bir dönem hapishanede yatan ve çıktıktan sonda fazla kiloları ile tüm dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Deniz Seki, ünlü isimlerin yaşam koçluğunu yapan Şeyda Çoşkun’dan destek aldı ve 38 bedene düştü.

Deniz Seki Eskiye Döndü! Artık 38 Beden Giyebiliyor…
Uzunca bir dönem hapishanede yatan ve çıktıktan sonda fazla kiloları ile tüm dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Deniz Seki, ünlü isimlerin yaşam koçluğunu yapan Şeyda Çoşkun’dan destek aldı ve 38 bedene düştü.

84 KİLOYDU ŞİMDE 38 BEDEN GİYİYOR
Deniz Seki, ünlülerin yaşam koçluğunu yapan Şeyda Coşkun’un yanında daha önce çalışmış bir isimle anlaştı. Yaşam koçu, 84 kilo olan Deniz Seki’yi zayıflattı ve 38 beden oldu.

DENİZ SEKİ 14 KİLOYU NASIL VERDİ?

Zayıflamak için her türlü yöntemi deneyen Deniz Seki’nin sonunda istediği oldu. Deniz Seki, ünlü isimlerin yaşam koçluğunu yapan ve uçuk fiyatlar talep eden Şeyda Coşkun yerine yanından ayrılan bir isimle anlaştı.

84 kilo olan Deniz Seki, yaşam koçunun söylediklerine uyarak 2 ayda 14 kilo verdi. Deniz Seki’nin daha 8 kilo fazlası olduğu öğrenildi.

DENİZ SEKİ’NİN YENİ VE ESKİ HALİ

Sabahın erken saatlerinde Bebek Tarabya arasında yürüyen Deniz Seki, yaşam koçunun diyet listesini harfi harfine uygladı. Gardırobun yenileyecek olan Deniz Seki 38 beden giyecek artık.

38 BEDEN KIYAFETLER ALACAK

Haftasonu konseri olan Deniz Seki, modacısı Gülşah Saraçoğlu’ndan 38 beden kıyafet sipariş etti. Deniz Seki gardırobundaki kıyafetleri yenileyerek 38 beden giyinecek artık.

ŞEYDA COŞKUN PAHALI GELDİ

Ünlü isimlerin tercihi olan Şeyda Coşkun, Deniz Seki’nin tercihi olmadı. Mehmet Ali Erbil’in eski eşi olan Tuğba Coşkun’uun kardeşi olarak ünlenen Şeyda Coşkun, Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü’nü bitirdi. Hadise, Gülben Ergen, Gülşen gibi bir çok ünlü ismin yaşam koçluğunu yapan Şeyda Coşkun ücretini 6 bin liradan başlatıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu