Yerli Dizi

Deniz Yıldızı yeni sezonda yeni kanalında başlıyor

Star TV’nin Fox’tan transfer ettiği günlük dizi Deniz Yıldızı 6. sezonuyla artık Star ekranında olacak.

Deniz Yıldızı’nın Star’daki serüveni 2 Eylül Salı günü başlayacak.

OYUNCULAR: Cantuğ TURAY (MELİH), Begüm TOPÇU TURAY (BANU), Serhat NALBANTOĞLU(BAHRİ), Tuan TUNALI(ÖZGÜR), Başak AKBAY (PELİN), Meltem BAYTOK (İKBAL), Artemis KARAMAN ALKOÇ (MEHVEŞ), Çağdaş SERTER (SUNA), Nermin UĞUR (SABİHA), İlay Teryaki BELMAN (GİZEM), Mert ÖĞÜT (ENGİN), Tolga TECER (MUSTAFA), Büşra ERTÜRK (AYŞE), Cihan ESEN (YUSUF), Yıldırım ŞİMŞEK (KAZIM), Gözde DURU (YILDIZ),Osman YAZICIOĞLU (SARP), Pervin BALCI (Şükran), Deniz SİPAHİ (NEHİR), Feyyaz GÜMÜŞ (KORHAN), Berna KONUR (KADRİYE), Temmuz Gürkan KARACA (ATAKAN), Berke ÜNAL (EFE), Murat Volkan BENLİ (CELAL), Melih GÖRGÜN (CAN).

deniz-yildizi-2

SENARYO : MODA SENARYO EVİ
YÖNETMENLER : AYŞE TÜGEN – NUJİN YILDIZ – FIRAT GÜRSOY
UYGULAYICI YAPIMCI : MEHMET ERİŞDİ
GENEL KOORDİNATÖR : GÜLSEN U. ERİŞDİ – ALTAN YÜCEL
YAPIMCI : NİLGÜN SAĞYAŞAR

 

1055.Bölümün konusu:

Ayşe, İkbal’e gider ve kendisini seçtiğini söyler. Artık Bahri evde, öz annesiyle yaşayacaktır. Duruma alışmaya çalışan ve mesafeli olan Ayşe için her şey çok zordur. İkbal ise kızına kavuştuğu için çok mutludur. İkili, Gizem ve Engin’in nikahına gider. Acaba Ayşe ve İkbal’i bir arada gören diğer herkes ne yapacaktır?

Gizem, Engin’e evlenmekten vazgeçtiğini söylemiş, Engin de onu ikna etmiştir. Gizem, Engin’e, sadece kağıt üzerinde evli olduklarını ve asla aralarında romantik bir ilişki olmayacağını söyler. Engin ise Gizem’i kaybetmemek için tüm şartları kabul eder. İkili’nin nikahı kıyılarkan gelen sürpriz kişi acaba kimdir?

Banu ve Melih, büyük borçlarla ve parasızlıkla mücadele etmekte, aynı zamanda durumu herkesten gizlemektedir. Bu sırada Atakan’ın çevirdiği bir oyunla eve haciz gelir. Acaba İkili, şimdi ne yapacaktır?

Gizem ve Engin’in nikahı kıyılır. Suna çektiği sancıya daha fazla dayanamaz, Mustafa ve Gecekondu ahalisi, Suna’yı hastaneye kaldırır. Suna doğuma girecektir. Bebeğinin doğumuyla yepyeni bir sayfa açacağına inanan ve artık Mustafa’ya yalan söylemek istemeyen Suna, doğuma girmeden hemen önce tüm gerçekleri Mustafa’ya itiraf eder. Mustafa, Suna’nın bebeğinin kendinden değil de Can’dan olduğunu öğrenir. Şimdi ne olacaktır?

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu