Medya

Deprem haberi yapan CNN Türk muhabiri gözyaşlarını tutamadı.

Depremle sarsılan Elazığ’da 40’ıncı mucize bekleniyor. Depreminin ardından arama kurtarma ekiplerinin kurtarma çalışmaları hızla sürüyor. Arama kurtarma çalışmaları zaman zaman duygusal anlara sahne oluyor. CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk yaşadıkları karşısında duygusal anlar yaşadı.

Fulya Öztürk kurtarma çalışmalarını canlı yayında aktardı. Kurtarma çalışmaları sırasında Öztürk, kurtarma çalışmalarını izlediği sırada gözyaşlarını tutamadı.

AFAD ekipleri, çevredeki herkese sessiz olma çağrısında bulundu. “Adım dahi atmayın, sismik dinleme yapılacak” diyen ekipler az önce yapılan dinleme çalışmalarında bir sonuca ulaşılamadı, çalışmalar ise enkazın farklı kısımlarında devam ediyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, son yaptığı açıklamada depremin olduğu ilk andan itibaren 39 kişinin göçük altından çıkarıldığını duyurmuştu. Şimdi tüm ekipler 40’ıncı mucizeyi bekliyor…


CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk gözyaşlarını tutamadı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu