Magazin

Derya Şensoy’dan Seçkin Özdemir’e “Aşkın Gözyaşları”

Ünlü tiyatrocu ailenin kızı Derya Şensoy, eski aşkını unutamadı. Her ne kadar bu günlerde adı Sarp Levendoğlu ile anılsa da Derya Şensoy’un aklı da kalbi de eski sevgilisi Seçkin Özdemir’de. Seçkin Özdemir’i sosyal medyadan da an be an takip eden Derya Şensoy  geçtiğimiz gün Cihangir’de oyuncu Müjde Uzman ile otururken ağlama krizine girdi. Şensoy, Seçkin’in rol arkadaşı Müjde Uzman’a “Beni Seçkin’e götür” diyerek ağladı.

Habertürk’ten Nuri Altuntaş’ın haberine göre; Derya Şensoy, pazar gecesi kardeşi Ferhan Şensoy’la gittiği cihangir’deki bir mekanda eski sevgilisi Seçkin Özdemir’le karşılaşmıştı. Mekana yeni sevgilisi ve arkadaşlarıyla gelen yakışıklı oyuncunun, kendisine selam vermemesi üzerine güzel oyuncu ağlama krizine girmişti. O gece ablasının kolunda evinin yolunu tutan Şensoy, aynı semtte ikinci kez krize girdi.

Sarp Levendoğlu ile hakkında çıkan aşk haberleri nedeniyle zor günler geçiren oyuncu Derya Şensoy, önceki gün gittiği bir mekanda gözyaşlarına hakim olamadı. Mekana sonradan gelen Seçkin Özdemir’in rol arkadaşı Müjde Uzman’ın teselli etmeye çalıştığı Şensoy, bir anda ayağa kalkıp “Beni Seçkin’e götür” diye bağırmaya başladı. Uzman, arkadaşını güçlükle yatıştırıp kendi otomobiliyle evine götürdü.

Başa dön tuşu