Magazin

Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor aşkı neden bitti?

Magazin dünyası Türk sinemasının ve tiyatrosunun ünlü oyuncularından Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor arasındaki biten aşkı  konuşuyor. Peki, Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor arasındaki neden bitti? 6 yıllık aşkı sona erdiren gerçek ne?

HALUK BİLGİNER ZEERİN TEKİNDOR AŞKINI İHANET Mİ BİTİRDİ?

Aşkın Nur Yengi ile evliliğinin ardından Zerrin Tekindor ile aşkı gündeme gelen ve yaklaşık 6 yıl süren devlerin aşkında sona mı gelindi? Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt’un haberine göre Zerrin Tekindor ve Haluk Bilginer ayrıldı. İşte o haber: “Sanat dünyasının iki önemli ismi Haluk Bilginer ile Zerrin Tekindor’un 6 yıllık büyük aşkının sona erdiğini öğrendim. Zuhal Olcay’dan boşandıktan sonra uzatmalı sevgilisi Aşkın Nur Yengi ile evlenen, ondan da 2012’de boşanan Haluk Bilginer’in, aynı tarihlerde meslektaşı Zerrin Tekindor ile aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı. Hatta Aşkın Nur Yengi’nin bir röportajında ‘Beni bugüne kadar bir tek ihanet üzdü’ demesi, Bilginer’in Yengi’yi, Zerrin Tekindor ile aldattığı şeklinde yorumlanmıştı.

Bir ihanet sonucu mu yoksa boşanma sonrası mı başladı bilmiyorum ama Haluk Bilginer ile Zerrin Tekindor’un aşkı 6 yıldır mutlu mesut sürüyordu. Londra’da kendilerine birer daire alan ve yılın bir bölümünü orada geçiren çiftin ikinci baharlarında ‘büyük aşk’ı buldukları ve artık ömür boyu bu aşkın süreceği tahmin ediliyordu ama olmadı. Çiftin yakın çevresinden öğrendiğime göre, ünlü çiftin büyük aşkı kesin olarak son bulmuş.

Yakınları, tekrar barışmalarına pek ihtimal vermiyor. Neden ayrıldıklarına gelince… Aralarına, Zerrin Tekindor’un Çetin Tekindor’dan olan oğlu Hira Tekindor girmiş!

Haluk Bilginer’in sahibi olduğu Oyun Atölyesi’nin sahneye koyacağı ve çevirisini de kendisinin yaptığı, Zerrin Tekindor’un da başrolünü oynayacağı ‘Arzu Tramvayı’ adlı oyunu Hira Tekindor yönetecekti.

Şubat ayında provalar başlayınca Bilginer, Hira’nın yönetiminden memnun kalmamış ve ikinci bir yönetmen istemiş. Zerrin Tekindor buna çok bozulmuş ve oğlu için altı yıllık sevgilisiyle kavga etmiş. Kavga büyümüş ve ne Tekindor oyunu oğlunun tek başına yönetmesi ısrarından vazgeçmiş, ne de Bilginer geri adım atmış. Sonunda Bilginer, 19 Nisan’da prömiyerinin yapılacağı açıklanan oyunu iptal etmiş ve oyunla birlikte aşk da sona ermiş. Yani ‘Arzu Tramvayı’ altı yıllık büyük aşkın sonunu getirmiş. Biri oğlundan, diğeri de meslek aşkından taviz vermeyince ayrılık kaçınılmaz olmuş.

Oyun Atölyesi’nin Şubat ayında provalarına başlanan ve 19 Nisan’da prömiyerini yapacağını duyurduğu ‘Arzu Tramvayı’, sessiz sedasız iptal edildi. Oyunun neden iptal olduğuna dair hiçbir açıklama da yapılmadı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu