GündemManşet

Devlet Bahçeli’den EDHO’lu açıklama

MHP lideri Devlet Bahçeli, basın kuruluşlarının Ankara temsilcileriyle sohbet toplantısı gerçekleştirdi. Devlet Bahçeli’nin ev sahipliğinde gerçekleşen sohbet toplantısında Türkiye’nin gündemi konuşuldu. Bahçeli, kendisine sorulan bir soru üzerine ATV’de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlediğini dile getirdi. Bahçeli, ATV’nin sevilen dizisini izlemesinin sebebini de açıkladı.

BAHÇELİ: “EDHO’YU İZLEDİKTEN SONRA TÜRKİYE’Yİ DÜŞÜNÜYORUM”

Destekten TR

Sabah Gazetesi Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu’nun “Siz istihareye mi yatıyorsunuz? Herhangi bir kişi yada kurumla bu konuda bir değerlendirme mi yapıyorsunuz? Partinizin yetkili kurullarındaki seçkin isimlerle kuşkusuz değerlendirme yapıyorsunuz ama örneğin hani 7 Haziran gecesi daha gece yarısından itibaren bu tavrı ortaya koymak sizin devlet adamı kimliğiniz ve tecrübenizle açıklandığı kadar acaba bizimle paylaşmanız gereken, kamuoyu ile paylaşmanız gereken bir sırrınız da var mı?” şeklindeki sorusuna MHP Lideri Bahçeli, şu cevabı verdi:

Destekten TR

BAHÇELİ’DEN İLGİNÇ CEVAP

Destekten TR

“Herhangi bir sırrımız yok. 7 Haziran seçimlerinin sonuçları belli olduktan sonra; orada bir anahtar sözcük vardı. O Sözcüğe göre tek başına bir parti iktidar olamayacağı dikkate alındığı vakit. O zaman anahtar kelime ‘Çözüm’dü. İstihare falan yok dizi filmlerimi izliyorum. ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ bittikten sonra Türkiye’yi düşünüyorum. Partimi düşünüyorum. Arkadaşlarımı düşünüyorum. Aklıma ne geliyorsa da başkanlık divanında arkadaşlarımla görüşüyorum”.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR