Medya

DHA’da Kubilay Gülbek’in yerine atanan isim belli oldu

Demirören Medya Grubu’nun bünyesinde yer alan Demirören Haber Ajansı’nda(DHA) üst düzey bir atama gerçekleşti. Hürriyet Gazetesi Haber İstihbarat Direktörü Celal Korkut, görevinden alınan Kubilay Gülbek’in yerine Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü olarak atandı.

Adı mobing olaylarına karışan eski genel müdür Kubilay Gülbek’in yerine göreve gelen Celal Korkut’un ataması

bu ifadelerle çalışanlara duyuruldu:

 

 

Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,

Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda;

Hürriyet Gazetesi Haber İstihbarat Direktörü Sayın Celal Korkut, Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü olarak atanmıştır.

Polis-Adliye muhabirliğiyle başladığı 43 yıllık gazetecilik hayatının son 30 yılında yöneticilik yapan Sayın Korkut, bu süre içinde Türk basın camiasının duayenlerinden biri olarak tanınmakla birlikte Türk medyasına da yüzlerce başarılı isim yetiştirmiştir. Gazetecilik mesleğinin layıkıyla devam etmesi için onlarca okulda konferanslara katılarak ve dersler vererek deneyimlerini hevesli gençlerle her zaman paylaşmıştır.

37 lokasyonda 300’e yakın çalışanıyla Türk medyasının en önemli haber kaynağı olan Demirören Haber Ajansı’na yapılan ve bugün itibariyle geçerli olan atamanın tüm grubumuza hayırlı olmasını umar, Sayın Celal Korkut’ a yeni görevinde başarılar dileriz.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu