Televizyon

Didem Arslan ile Vazgeçme’de önemli ayrılık…6 yıldır çalıştığı Global Medya’ya veda etti

İşte Benim Stilim, Zahide Yetiş’le, İbo Show, Kuaförüm Sensin gibi projelere imza atan ekiplerde yer alan başarılı televizyoncunun 6 yıldır çalıştığı Global Medya’dan ayrıldığı öğrenildi. Özgür Uzun, en son Show TV’de Didem Arslan’ın programında görev yapıyordu.

Gündüz kuşağı programlarının koordinatörü olarak tanınan başarılı televizyoncu Özgür Uzun, 6 yıldır genel koordinatörlüğünü yaptığı Global Medya ile yolarını ayırdı.

“Didem Arslan Yılmaz İle Vazgeçme” programının da genel koordinatörlüğü görevini yürüten Özgür Uzun iki yıl önce Kebriye Koç ve ekibinin ayrılmasını ardından bu göreve başladı. Didem Arslan Yılmaz ve ekibiyle birlikte reytinglere de yansıyan iyi bir uyum yakaladı.

1996 yılında Show Haber’de mesleğe başlayan başarılı televizyoncu, haber merkezi yıllarının ardından 2008 yılında Show TV iç yapımlar bölümüne geçiş yaptı; Seda Sayan’la, Saba Tümer’le bugün, İşte Benim Stilim, Zahide Yetiş’le, İbo Show, Kuaförüm Sensin ve Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme gibi izlenme oranları yüksek önemli projelerinin başında yer aldı…

Özgür Uzun’un Global Medya ailesine 6 yıl önce katılmıştı…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu