Medya

Didem Arslan Yılmaz, Binali Yıldırım’ın Uğur Dündar tercihi için ne dedi?

Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu canlı yayınının moderatörlüğü için oldukça istekli olduğunu defalarca yaptığı  anons ile dile getiren Habertürk TV moderatörü Didem Arslan Yılmaz, Binali Yıldırım’ın  Uğur Dündar tercihi ile ilgili açıklamada bulundu.

YILMAZ: “BENCE SORUN YOK”

Yılmaz, sosyal medya hesabından konuyla ilgili yaptığı paylaşımda “Moderatörlüğü Uğur Dündar istemişse bence sorun yok” açıklamasında bulundu.

Didem Arslan Yılmaz, Twitter hesabından “Demokrasimize büyük katkısı olacağına inandığım iki değerli adayın Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu‘nun buluşmasına vesile olmak da güzel. Sayın Binali Yıldırım, Sayın Uğur Dündar’ın moderatörlüğünü istemişse bence sorun yok, önemli olan bu yayının yapılması” diye yazdı.

Habertürk TV’de yayınlanan ‘Türkiye’nin Nabzı’ programının moderatörü Didem Arslan Yılmaz, 23 Haziran’da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimi için AK Parti’nin adayı Binali Yıldırım’ın “Benim tercihim tartışmayı Uğur Dündar’ın yönetmesi olur, mecraya gelince biz bir yerden yayını yaparız isteyen kanallar alır yayınlar” ifadesini değerlendirdi.

Dündar’ın konuya dair açıklamasına da atıfta bulunan Yılmaz, şunları söyledi:

“Demokrasimize büyük katkısı olacağına inandığım iki değerli adayın Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu‘nun buluşmasına vesile olmak da güzel. Sayın Binali Yıldırım, Sayın Uğur Dündar’ın moderatörlüğünü istemişse bence sorun yok, önemli olan bu yayının yapılması.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu