Medya

Didem Arslan Yılmaz, CNN Türk’ten ayrılıp yeniden Habertürk’e döndü

Habertürk’ten sonra yaklaşık 6 aydır CNN Türk’te sunuculuk yapan  Didem Arslan Yılmaz, CNN Türk ile yolları ayırdı. Didem Arslan, yeniden 13 yıl görev yaptığı Habertürk TV’ye döndü.

Habertürk ekranlarında 9 yıl boyunca 13 Ajansı, Gün Ortası ve Türkiye’nin Nabzı programlarını sunan ekran yüzü Didem Arslan Yılmaz geçtiğimiz Mart ayında kanalla yollarını ayırmış, Nisan ayında ise CNN Türk ile anlaşmıştı.

Yılmaz, 6 ay gibi kısa süren bir CNN Türk macerasını sürpriz bir şekilde noktaladı ve Habertürk TV‘ye geri döndü. Bu geri dönüşün detayları henüz belli değil. Ayrılığın perde arkası hikayesinin önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

Didem Arslan Yılmaz Habertürk TV’ye geri döndüğünü sosyal medyadan böyle duyurdu:

6 aylık CNN Türk maceramı sona erdirdim.Sayın Aydın Doğan ve Sayın Arzuhan Yalçındağ’a anlayışları ve destekleri için çok teşekkür ederim.

9 yıl emek verdiğim Habertürk’e yeni bir heyecanla ve yeni bir başlangıçla dönüyorum. Hepinizi Habertürk TV’ye bekliyorum.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu