Televizyon

Didem Arslan Yılmaz, Müge Anlı’ya rakip olabilecek mi?

Sürpriz bir şekilde Habertürk’ten Show TV’ye flaş bir transferle geçen Didem Arslan Yılmaz’ın programına ilişkin detaylar belli oldu. Gündüz kuşağında ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın programına rakip olması beklenen yeni programla ilgili yeni gelişmeler bir bir ortaya çıkıyor. Didem Arslan Yılmaz’ın ileri sürüldüğü gibi gündüz kuşağında bugüne kadar bir çok programın yayınına son veren Müge Anlı’ya rakip olup olamayacağı merak ediliyor.

Ünlü sunucu ve moderatör Didem Arslan Yılmaz’ın Show TV’deki yeni programının adı da belli oldu.

Show TV’nin resmi sitesi üzerinden yayınlanan haberde Yılmaz’ın oldukça iddialı bir yapımla gelecek sezon ekran karşısında olacağı duyuruldu.

Ünlü sunucu ve moderatör Didem Arslan Yılmaz’ın Show TV’deki yeni programının adı da belli oldu.

Gündüz kuşağında yer alan ve Müge Anlı’nın yaptığı formata büyük benzerlikler taşıyan programın ismi de “Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme” olarak açıklandı.

Haberde, “Haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak olan Didem Arslan Yılmaz ile Türkiye’de artık hiçbir olay gizli kalmayacak; hiçbir dava yarım bırakılmayacak, hiç kimse yok sayılmayacak. Alanında uzman hukukçular ve doktorların da yer alacağı, Türk televizyonlarının gerçeklikle tanışacağı programda kederler sevince; karamsarlık umuda dönüşecek. Yıllardır yakınlarını arayanlara umut, çözülemeyen davalara ışık olacak program Türk halkına yeni bir ses, yeni bir soluk getirecek” ifadeleri kullanıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu