Televizyon

Didem Arslan Yılmaz’ın programında cinayet itirafına polis baskını

Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında yaşanan sıcak gelişme ekrana yansıdı. Süleyman Gürbüz, canlı yayında kayınpederini bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf etti. Sonrasında polis, programın canlı yayınının yapıldığı stüdyoda soluğu aldı.

Kütahya Gediz’de bıçaklanarak öldürülen Süleyman Yıldırım cinayetiyle ilgili Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında sıcak bir gelişme yaşandı. Süleyman Yıldırım’ın damadı Süleyman Gürbüz, canlı yayında kayınpederini bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf etti.

“ASLINDA KAYINVALİDEMİ ÖLDÜRECEKTİM!”

Programda kan donduran itiraflarda bulunan Gürbüz, “Kayınvalidemi öldürmek isterken kayınpederimi bıçaklayarak öldürdüm!” dedi.

Süleyman Yıldırım 3 Ocak 2019 yılında Kütahya’nın Gediz ilçesinde evinin önünde öldürüldü. Cinayet anında eşi, kızı Çiğdem ve damadı Süleyman Gürbüz vardı. Gözaltına alınan damat Süleyman Gürbüz verdiği ifadede cinayet bıçağının kayınpederinde olduğunu, boğuşma sırasında kaza ile kendisine saplandığını anlattı.

10 ay cezaevinde kalan Süleyman Gürbüz cezaevinden kayınpederinin kardeşi Ramazan Yıldırım’a yazdığı iki mektupta ise eşini ve damadını suçladı.

Süleyman Yıldırım’ın kardeşi Ramazan Yıldırım tüm bu gelişmelerin ardından Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına başvurarak gerçeklerin ortaya çıkmasını istedi.

Canlı yayın sırasında Süleyman Yıldırım’ın kızı Çi̇ğdem i̇se önce “Babamı öldüren bıçak ki̇mi̇n eli̇ndeydi̇ görmedi̇m.” dedi. Ardından da “Eli̇nde bıçak olan eşi̇mle annemi̇n arasında babam vardı.” dedi̇. İşte bu noktada gözlerin çevrildiği Süleyman Gürbüz’den çarpıcı bir itiraf geldi. “Kayınpederimi ben öldürmedim!” açıklaması yapan Gürbüz, Didem Arslan Yılmaz’ın ısrarlı soruları karşısında cinayeti kendisinin işlediğini kabul etti.

Gürbüz, kayınvalidesiyle tartışması sırasında öfkelenip bıçakla kendisine saldırdığını, o sırada elindeki bıçağı kayınpederi Süleyman Yıldırım’a sapladığını anlattı…

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI!

Yayın devam ederken Süleyman Gürbüz’ün ifadelerini ihbar olarak kabul eden İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ve Küçükçekmece İlçe Müdürlüğü ekipleri, canlı yayında Süleyman Gürbüz’ü gözaltına aldı.

Gürbüz, ifadesi alınmak üzere Küçükçekmece Kanarya Polis Merkezi’ne götürüldü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu