Medya

Didem Arslan Yılmaz’ın zor anları… Katledilen Emine Bulut haberini sunarken gözyaşlarını tutamadı

Türkiye, Kırıkkale’de 38 yaşındaki Emine Bulut’u bıçaklayarak öldüren Fedai Baran’ı konuşuyor. Vahşi cinayet, Türkiye’nin gündeminde. Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz, vahşice katledilen bir kız annesi talihsiz Emine Bulut’un haberini anons ederken gözyaşlarına engel olamadı.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Güçlükle haberi anons eden Didem Arslan Yılmaz’ın soğukkanlılığını korumakta zorlandığı dikkatlerden kaçmadı. Haberin VTR dönüşünde Habertürk spikeri, duygusal açıdan hayli zorlandığı görüldü.

Yılmaz, haber sonrasında önemli konuklarıyla Türkiye’yi ayağa kaldıran olayı masaya yatırdı. Prof.Dr. Ersan Şen, Prof. Dr. Adem Sözüer ve Avukat-aktivist Hülya Gülbahar ile stüdyoda vahşice işlenen cinayeti gündeme getiren Didem Arslan Yılmaz, görüntüleri izleyemediğini ifade etti. Ses kaydını dinledim bütün gün kendimde değildim diye söze başlayan Yılmaz’ın yaşadığı şok sesine ve yüz ifadesine yansıdı.

Didem Arslan Yılmaz, canlı yayında “ağlamak da istemiyorum ama tutamıyorum ki kendimi” ifadesini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu