Televizyon

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’de kayıp kız Beyzanur sevinci

15 yaşındaki Beyzanur Tuğ, 17 Ekim Cumartesi günü Konya’daki evinden çıkıp kayıplara karıştı. Beyzanur’un ailesi, kızlarının bulunması için Show TV’de ekrana gelen Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME programına başvurdu. Gelen ihbarların ardından 15 yaşındaki Beyzanur kısa süre içerisinde bulundu. Genç kızın bulunmasının ardından yayına katılan anne ve abisi büyük bir sevinç yaşadı.

“ÇOK PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM!”

Beyzanur Tuğ bulunmasının ardından canlı yayında açıklamalarda bulundu. Annesi ile tartıştıktan sonra evden ayrıldığını söyleyen genç kız, sosyal medyada tanıştığı Suna isimli bir kişinin yanında 3 gün kaldığını belirtti. Didem Arslan Yılmaz’ın, “Neden eve geri dönmedin?” sorusuna ise “Evden ayrıldıktan sonra korkmuştum. Bir daha geri dönemem sandım. Çok pişmanım, özür diliyorum!” cevabını verdi.

Okuduğu liseyi beğenmediği için bıraktığını söyleyen genç kız, canlı yayında eğitim hayatına geri döneceğinin sözünü verirken, Didem Arslan Yılmaz ise Beyzanur’a VAZGEÇME ekibi olarak her zaman destek olacaklarını söyledi. Aile kızlarının bulunmasından dolayı bütün ekibe teşekkürlerini iletti.

Kayıp Beyzanur bulundu;

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu