Magazin

Didem Soydan ‘elit’ çizgisini Sinem Umaş için bozdu: Salak salak konuşma!

Ünlü manken Didem Soydan bir peluş üzerinde verdiği pozu dolayısıylaTV kanallarındaki yarışma programlarıyla adını duyuran  Sinem Umaş’la sert bir polemik yaşadı. Soydan,  kendisine ‘Hayvan cesedinin üzerinde oturmuş’ eleştirisinde bulunan Sinem Umaş’a “salak salak konuşma” şeklinde cevap verdi…

DİDEM SOYDAN’IN PAYLAŞIMLARI KONUŞULUYOR

Manken Didem Soydan’ın geçtiğimiz günlerde bir markanın tanıtımı için peluş üzerine oturarak bornozuyla poz vermesi yeni tartışmanın fitilini ateşledi.

Ünlü mankenin paylaşımını gören ‘Gelinim Olur musun?’ yarışmasıyla ünlenen Sinem Umaş, “Bir hayvanın cesetinin üstünde oturmak. Senin vizyonundaki birinin bunun yapmaması gerek. Biraz duyarlı olun artık, sene oldu 2020” yorumunda bulundu.

“SALAK SALAK KONUŞUP CANIMI SIKMA” TEPKİSİ OLAY OLDU

Umaş’ın eleştirisine tepkisiz kalmayan Soydan, Instagram hesabı üzerinden “Hayvan ceseti? Hadi salak salak konuşup canımı sıkma tatlı kız. Peluş bu istersen link vereyim” ifadelerini kullandı.

Didem Soydan ile Sinem Umaş, Instagram'da birbirine girdi - Magazin haberleri

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu