Yerli Dizi

Diğer Yarım’ın 11. bölümünde neler olacak?

ATV’nin ilgiyle izlenen dizisi Diğer Yarım 11. bölümüyle ekrana gelecek.

Peki 11. bölümde neler olacak?

Sevilen dizisinin 11. bölümünün konusu şöyle:

Anne babalarının aldığı şok kararlar sonrası kızlar büyük bir çaresizlik yaşarlar. Esma annesiyle, Zeynep babasıyla küsüp yer değiştirirler ve onlarla yaşamaya başlarlar.

Babasının evlenme kararı alması Poyraz için büyük şoka sebep olurken, Zeynep hakkında verdiği kararı sorgulamasına da neden olur. Birbirini yanlış anlayan Poyraz ve Tarık’ın kıskançlık yüzünden takışmaya başlaması ise ikili arasındaki gerilimin yükselmesine sebep olur.

diger-yarim-1 diger-yarim-3diger-yarim-5diger-yarim-4

 

NTC yapımcılığını yaptığı dizinin yönetmeni Cem Tabak. Diğer Yarım’ın senaryosunu ise Eda Tezcan ve Gülbike Sonay Üte ikilisi yazıyor.

Oyuncular :İPEK TUZCUOĞLU (Meryem), ORHAN KILIÇ (Ecevit), GONCA SARIYILDIZ (Esma-Zeynep), NEVRA SEREZLİ (ZEYNEP HANIM), SAİT GENAY (DURSUN DEDE), GÜLEN KARAMAN(ASİYE), RUHİ SARI (DEVRAN), MURAT GARIPAĞAOĞLU (SABRİ) YAMAÇ TELLİ (TARIK), EDA ÇATALCAM (AFET), ALİCAN ALBAYRAK (POYRAZ); CANAN MAKTAL (EMİNE) SOMER KARVAN (FİKRİ)

Diğer Yarım’ın yeni bölümü 29 Ağustos Cuma günü saat 20:00’de ATV ekranlarında olacak.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı