Televizyon

Digiturk’un “kendine güvenen kampanya”sı ses getirdi

Önceki yıllarda özellikle abone iptalleri konusunda büyük sorun yaşayan ve şikayet platformlarında önemli tepkiler alan Digiturk’un Katarlı beIN Media Group’a geçmesinin ardından önemli değişim yaşanıyor. Digiturk, şu sıralar düzenlediği “kendine güvenen kampanya” ile üç ay içinde cayma bedeli ödemeksizin kullanıcılara platformu özgürce deneyebilecekleri bir fırsat sunuyor.

DIGITURK YENİ BİR SAYFA AÇMAYI AMAÇLIYOR

Digiturk’un resmi web sitesinde yer alan bilgide “İster Ailenin Yıldızı İster Filmin Yıldızı paketleri ile Digiturk’ün yenilenen dünyasını, ilk 3 ay içerisinde özgürce deneyin!” deniyor.

Konu Vatan gazetesi TV yazarı Oya Doğan’ın da gündemindeydi. Oya Doğan, “Bu kampanya izleyiciyi rahatlatır mı?” başlıklı yazısında geçmiş dönemde çok sayıda olumsuz geri bildirime neden olan platformun bu kampanya ile tüketicilerin kafasını ileriye dönük olarak rahatlatabileceğini yazdı.

İşte, Digiturk’un söz konusu kampanyası ile ilgili Oya Doğan’ın bugünkü yazısı:


Bu kampanya izleyiciyi rahatlatır mı?
Bu habere sevinelim mi üzülelim mi bilemedim. Mail kutumda bir bülten gördüm. “Kendine Güvenen Kampanya”sı başlığıyla gelen bültende şu yazıyordu. Digitürk, ilk 3 ay içinde memnun kalmayan müşterilerinin üyeliklerini hiçbir ek ücret almadan iptal ediyor ve abonelerin iptal evrakları ile cihazları Digiturk teknik servisleri tarafından evden teslim alınıyor. Digitürk, içinde spordan belgesele, yemekten müziğe, filmden diziye binlerce seçeneği barındıran bir platform. Ancak o kadar çok negatif geri bildirim alıyor ki, son kampanyaları aslında kullanıcıyı rahatlatacak nitelikte. Başka bir ülkede olsam bu kampanyayı saçma bulurdum. Ama Türkiye’de bu kampanyanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü ne yazık ki, bir kere Digitürk üyesi olduğunuzda çıkmak için size ağır bedeller ödetiyordu. Şimdi en azından bu kaygı olmayacak.
Yazının tamamını okumak için tıklayın

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu