Dijital Platformlar

Dijital platformlarda kasım ayında en çok hangi film ve diziler izlendi?

JustWatch platformu Kasım ayının en çok izlenen film ve dizilerini açıkladı. Peki Kasım ayında dijital platformlarda en çok hangi film ve diziler izlendi? İşte sıralamaların listesi..

Film kategorisinde Apple TV ve Disney Plus’ta yayınlanan Avatar 1. sırayı alırken Netflix’te yayınlanan Enala Holmes 2. sırada yer aldı. Apple TV’de yayınlanan Top Gun: Maverick ise 3. oldu.

Dizi kategorisinde ise Netflix ve Disney Plus’ta yayınlanan The Walking Dead 1. olurken yine Netflix dizisi Manifest 2. sırada yer aldı. Bir başka Netflix dizisi 1899 ise 3. sırada yer aldı.

Kasım ayında en çok izlenen filmlerin sıralaması:

Kasım ayında en çok izlenen dizilerin sıralaması:

JUSTWATCH HAKKINDA:

Kişiye özel dizi ve film önerileri sunan arama motoru JustWatch, içerik aramaktan sıkılan kullanıcılar için geliştirildi. 2014 yılından beri hizmet veren platforma ülkemizden de erişim sağlamak mümkün.

Netflix, blutv, puhutv, Amazon Prime Video ve Google Play Movies gibi platformlardan ulaşılabilecek içerikleri kendi bünyesinde toplayan bu arama motoru ile beğendiniz türdeki dizi ya da filmlere ulaşılabiliyor.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu