Magazin

Dilan Çiçek Deniz Harper’s Bazaar dergisinin kapağında

Geçtiğimiz hafta 24 yaşına basan genç ve güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz Harper’s Bazaar dergisi için kamera karşısındaydı. Yalnızca yabancı modeller ile başarılı kapak çalışmaları yapan dergi, bu sene bir başarıdan diğerine koşan, Çukur’un başrolünde oynayan ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz’i Türk kapak yıldızı olarak seçti.

DENİZ: “BAŞARILI OLMAK NİYETİYLE ADIMLAR ATIYORUM”

Dünya moda öncüsü Fransız bir markanın Dilan Çiçek Deniz için Fransa’dan özel getirdiği kombinler ile gerçekleştirilen çekimde, Dilan Çiçek Deniz verdiği pozlar ve sıcak tavırları ile tüm ekibi kendisine hayran bıraktı.

“Yeni Nesil Star” başlığı altında verdiği röportajda teknolojiden günlük hayatına, başarılarından hayallerine kadar değinen Dilan Çiçek Deniz; “Kendini aynı zamanda bir rol model olarak da görüyor musun?” sorusunu “Rol model olmak isterim. Hep daha iyi ve başarılı olmak niyetiyle adımlar atıyorum.” diye yanıtladı.

Duru güzelliği ve yeteneği ile herkesin beğenisini toplayan Dilan Çiçek Deniz, “Şu anda piyano eğitimi alıyorum” diyerek kendini her fırsatta geliştirdiğini dile getirdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu