Magazin

Dilan Çiçek Deniz, İzlandalı yönetmenle

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, birlikte olduğu Alihan Aloğlu'ndan ayrıldıktan sonra İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson'la yeni bir aşka yelken açtı. Bodrum'da tatil yapan çiçeği burnunda çift, dudak dudağa görüntülendi.

“Alev Alev” dizisinin final yapmasının ardından hemen tatile çıkan Dilan Çiçek Deniz, yaklaşık sekiz aydır birlikte olduğu Alihan Aloğlu ile yollarını ayırmıştı. Ayrılık sonrası güzel oyuncunun, İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü.

DUDAK DUDAĞA YAKALANDI

26 yaşındaki Deniz, 37 yaşındaki Thor Saevarsson ile birlikte Bodrum’da kameralara yakalandı. Çiçeği burnunda aşıkların hem eğlendiği hem de birbirini öpmeye doyamadığı görüldü.

ÜÇ ÇOCUĞU VAR

37 yaşındaki İzlandalı yönetmenin ayrıldığı eşinden üç çocuğu var. Saevarsson, hem reklam filmi çalışmaları hem de Dilan Çiçek Deniz’le görüşmek için son dönemde sık sık Türkiye’ye geliyor.Dilan Çiçek Deniz, Thor Saevarsson’la dudak dudağa yakalandıDilan Çiçek Deniz, Thor Saevarsson’la dudak dudağa yakalandı.

ALİHAN ALOĞLU İLE İLİŞKİSİNİ BİTİRDİ

Son olarak Show T  ekranlarında yayınlanan  “Alev Alev” dizisiyle izleyici karşısına çıkan güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, bir süredir Alihan Aloğlu ile gözlerden uzak bir ilişki sürdürüyordu. Dilan Çiçek Deniz, sevgilisinin ağabeyi Selhan Aloğlu ve babası Sedat Aloğlu ile birlikte akşam yemeği yiyerek “Aileye girdi” dedirtmişti. Ancak çiftten son olarak kötü haber geldi. Dilan Çiçek Deniz ile Alihan Aloğlu’nun ilişkisine nokta koyduğu ortaya çıktı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu