Dijital Platformlar

Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz’i ikinci kere buluşturan Netflix dizisinden fragman

Başrollerinde ünlü oyuncular Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz’in yer aldığı, Netflix’in yeni Türk filmi ‘Kal’ın fragmanı yayında. Kız arkadaşı tarafından aniden terk edilen Semih’in ilginç hikayesini anlatan ‘Kal’ filmi 11 Kasım’da Netflix’te seyirciyle buluşacak.

Netflix’in yerli yapımlarına Kal isimli film de eklendi. Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz, Ceyda Düvenci, Berrak Tüzünataç, Şükran Ovalı, Ersin Arıcı ve Dolunay Soysert’i buluşturan Kal’dan ilk görüntüler de geldi.

YARIM KALAN AŞKLAR’DA BİRLİKTE OYNAMIŞLARDI

Daha önce Blu TV’de yayınlanan Yarım Kalan Aşklar dizisinde başrolü paylaşan Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz, bu defa Kal filmi için biraraya geldi.

‘BİRAZ GARİP HİKAYE’

Senaristliğini Sami Berat Marçali’nin yaptığı, aşk ve ayrılık hakkında ‘biraz garip hikaye’ olarak lanse edilen film kız arkadaşı tarafından aniden terk edilen Semih’in hayatına devam etmek için umutsuzca çabalarken geçmişle yüzleşmesini anlatıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu