Magazin

Dilan Çiçek Deniz’i Victoria’s Secret heyecanı sardı

Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinde “Sena” karakterini canlandıran ve son yıllarda adından sıkça söz ettiren Dilan Çiçek Deniz, büyük hedeflerinin peşinden koşmaya devam ediyor.  Ünlü oyuncu, Victoria’s Secret seçmelerine katılan ilk Türk olmayı başardı.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ’İN VICTORIA’S SECRET HAYALİ

Dilan Çiçek Deniz, geçen yaz oyunculuk eğitimi için gittiği Los Angelas’da dünyanın en büyük ve en önde gelen ajanslarından Elite Ajans ile çalışmaya başlamıştı.  Deniz, bu yaz da tekrar hem tatil hem iş görüşmeleri için gittiği Los Angelas’da Victoria’s Secret seçmelerine katılmıştı.

Güzel oyuncu bütün dünyadan yüzlerce modelin katıldığı seçmelerden çok az kişi arasından New York’a davet edilerek cast direktörü ile görüşmeye gitti.

VİCTORIA’S SECRET MANKENİ OLABİLECEK Mİ?

Seçmeler sırasında New York basınının yoğun ilgi gösterdiği Dilan Çiçek Deniz, bu görüşme sonrasında yapılacak değerlendirme neticesinde olumlu sonuç olur ise tüm dünyada yılbaşı gecesi yayınlanan ‘Victoria’s Secret Moda Şovu’ defilesinde dünyaca ünlü modeller ile yürüyecek ilk Türk Victoria’s Secret meleği olacak.

2014 yılında Miss Universe Turkey seçildikten sonra modellik yapmayan ve oyunculuk kariyerine yoğunlaşan Dilan Çiçek Deniz seçmelere davet edilen ilk Türk oldu. Deniz “Eğer defilede yer alma fırsatı yakalarsam yurt dışında oyunculuk kariyerime adım atmam için çok önemli bir şans olacak, bu yüzden çok heyecanlıyım. Çok önemli kişiler ile tanıştım” dedi.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı