Magazin

Dilan Çiçek Deniz’in yeni sevgilisi Furkan Andıç mı?

Şu sıralar Show TV’de yayınlanan ve ilgiyle izlenen Çukur dizisinin başrol oyuncusu Dilan Çiçek Deniz’in yeni bir aşka yelken açtığı haber veriliyor. Güzel oyuncunun Emirgan’da bir gece kulübünde eğlenirken Meryem dizisinde başrol oynayan Furkan Andıç’la sarmaş dolaş görüntülendiği öğrenildi.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ VE FURKAN ANDIÇ BİRLİKTE EĞLENDİblank
Posta gazetesinden Eylem İpek’in haberine göre, 2014 Miss Turkey İkinci Güzeli Dilan Çiçek Deniz, 1 ay önce 2 yıllık aşkı Okan Can Yantır’dan ayrılmıştı. Bu ayrılığa neden olarak da Deniz’in dizide Aras Bulut İynemli ile oynadığı sevişme sahnelerine Yantır’ın tepki vermesi  gösterilmişti.

Dilan Çiçek Deniz’in iki hafta önce de meslektaşı Birand Tunca ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Dilan Çiçek Deniz şimdi de bambaşka bir isimle beraberliği ile gündemde.

Habere göre Dilan Çiçek Deniz, önceki akşam Emirgan’daki kulüpte arkadaşları ile eğleniyordu. Geç saatlerde Kanal D’deki ‘Meryem’in ‘Savaş’ı oyuncu Furkan Andıç geldi. İkilinin önce sohbet ettikleri görüldü. İkili sonrasında sabaha kadar sarmaş dolaş dans etti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu