Magazin

Dilan Çıtak Tatlıses’ten Aleyna Tilki’yi kızdıracak açıklama!

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, Beyaz TV’de ‘Mertçe Sohbetler’in bu haftaki konuğuydu. Genç popçunun Aleyna Tilki hakkında yaptığı açıklamalar magazin gündemine damga vurdu.  Ünlü şarkıcı, Aleyna Tilki’yi adeta topa tuttuğu açıklamasında Tilki için star değil yorumunda bulundu.

ALEYNA TİLKİ STAR DEĞİL!

İbrahim Tatlıses’in küçük kızı Elif Ada’nın Aleyna Tilki hayranı olduğu magazin medyasının malumu. Aleyna Tilki’nin bir konserinde, küçük Elif Ada’yı sahnesine çıkardığı görüntülerin üzerinden çok geçmedi. İbrahim Tatlıses’in büyük kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in ‘Mertçe Sohbetler’ programında Aleyna Tilki hakkında yaptığı açıklamalar gündeme damga vurdu.

Dilan Çıtak Tatlıses, “Aleyna Tilki star falan değil, açık açık beğenmiyorum, tarzını da sevmiyorum, bana hitap etmiyor. Ortada bir şey yokken varmış gibi gösteriliyor. Bir sanatçıda ses varsa vardır yoksa yoktur. Herkes Arabesk söylememeli. Son şarkısı ‘Dipsiz Kuyum’ esinlenme falan değil resmen Bergen’in şarkısının aynısı. Keşke ‘cover’ yapsalarmış” şeklinde konuştu.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı