Televizyon

Dilara Gönder kime kızıp röportajı yarıda kesti?

NTVSpor’un spikerlerinden ve NTV’de yayınlanan Zor İşler programıyla dikkat çeken sunucu Dilara Gönder, Kanal D’ de yayına girecek olan “Ne Diyosuun” dizisiyle gündemde. Şu sıralar güzel sunucunun Milliyet Magazin servisi ile yaşadığı röportaj krizi konuşuluyor.

Milliyet TV ekinde Ali Eyüboğlu, Dilara Gönder’le yaşanan röportaj krizini köşesine taşıdı. Milliyet Magazin servisi Gönder’le röportaj talebinde bulunduktan sonra gelen cevap röportaj yapılacak günle aynı olunca bu iş için müsait olan genç ve hevesli muhabir göreve yollanır. Fazla zaman yoktur ve gelen bir haberle röportaj saati bir saat daha erkene alınınca genç muhabir trafik dolayısıyla buluşma adresine yetişmekte gecikir.

Genç muhabir ajansa vardığında ise Dilara Gönder giyinmiş, çıkmak üzeredir. Muhabir zor da olsa Gönder’i ikna eder ve röportaj başlar. Ama aksilik kaldığı yerden devam eder. Bu sefer de genç muhabirin kendisiyle ilgili detaylara yeterince vakıf olmadığını söyleyen Dilara Gönder, ” Siz benim hakkımda hiçbirşey bilmiyorsunuz, Milliyet nasıl böyle bir muhabir yollar? Daha sunduğum Zor İşler’i bilmiyor” diyerek genç muhabire tepkisini ortaya koyar. Sonrasında da röportajı yarıda kesip çantasını aldığı gibi ajanstan çıkar.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu