Televizyon

Dilber Ay canlı yayında ağlamaktan şarkıyı söyleyemedi

360’ta Yeşim Salkım’ın sunduğu  hafta içi her gün yayınlanan “Yeşim Salkım ile Yeni Ben” programının canlı yayın konuğu Dilber Ay oldu. İlginç ve dobra sohbeti, şarkıları ve açıklamalarıyla programda Dilber Ay rüzgarı esti.

“Yeşim Salkım ile Yeni Ben” programının konuğu Dilber Ay’dı. Program Dilber Ay’ın “ölüm sana yakışmıyor” şarkısıyla başladı.

Programın ilk dakikalarında şarkısını söylerken duygulanan sanatçı ağlamaya başladı. Dilber Ay ağlamaktan şarkısını söyleyemedi ve gözyaşlarına hakim olamadı. Gözleri dolan Yeşim Salkım, Dilber Ay’ı sarılarak teselli etti.

Dilber Ay şehitler ve şehit anneleri için ağladı…yesim-salkim-dilber-ay

“Bacılarım hepinizden özür dilerim” diye söze başlayan sanatçı, “her gün şehit haberleri geliyor, Allah şehitlerimizin ailelerine sabır versin yarabbim, bizde anayız dayanamadım” dedi ve ağlamasını durduramadı. Dilber Ay duygu yüklü şarkısı ve konuşmasıyla Yeşim Salkım ve stüdyodaki herkesi ağlattı.

 

Dilber Ay’ın “Birimizin yavrusu hepimizin yavrusu, birimizin yüreği hepimizin yüreği” anlamlı mesajı programın en duygulu anlarından biri oldu.

Eşimden 12 yaş büyük olduğum için bana saygıda kusur etmiyor!

Programın ilerleyen saatleri Dilber Ay’ın hayat arkadaşı, 18 yıllık eşi İbrahim Bey’in programa katılmasıyla daha da renklendi.

Dilber Ay ilk kez özel hayatıyla ilgili çok özel açıklamalar yaptı. Eşiyle ilgili sorulara cevap vermeyen hatta kızan Dilber Ay, “Yeşim Salkım İle Yeni Ben”e samimi itiraflarda bulunarak herkesi şaşırttı.

Dilber Ay;  “Ben kocamdan 12 yaş büyüğüm. Mesela canımız çay istedi, hanım çay yapalım mı diyor? Ya İbrahim yaşça sen benden küçüksün, bir çay yap içelim diyorum. İşte böyle hürmet et, saygılı ol bana, ben büyüğüm diyorum. Sonra bir bakıyorum çayım hazır, aferin saygıda kusur etmiyor.” diyerek bu kez de herkesi güldürdü.

İşte, Dilber Ay’ın hem ağladığı hem de ağlattığı o duygu dolu anlar:

https://youtu.be/vLtj5xWU7Ds

Dilber Ay eşim benden küçük dedi. Evde çayı kocasının yaptığını söyledi. Bu açıklamalar stüdyodaki seyirciyi gülme krizine soktu.

İşte, o anlar:

https://youtu.be/hoSqR9WNryw

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu