FragmanlarYerli Dizi

Yayın tarihi belli olan Diriliş Ertuğrul’a yeni sezonda hangi yeni oyuncular geldi?

TRT1’in yüksek reytingli dizisi Diriliş Ertuğrul’un 3. sezon tanıtım videosu yayınlandı. Diriliş Ertuğrul’un 3. sezon fragmanında aksiyon sahneleri dikkat çekiyor. Fragmanda Eruğrul’un “Bu obanın beyi benim…Kararları ben veririm” sözü dikkati çekiyor.

Yeni fragmanı dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ sosyal medya hesabından paylaştı.

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Diriliş “Ertuğrul” dizisi yeni sezon ilk bölümüyle 26 Ekim Çarşamba 20.00’de izleyicisiyle buluşacak.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ertuğrul Gazi ve bir milletin diriliş hikâyesinin anlatıldığı  Diriliş ‘’Ertuğrul’’un 3. sezonuna başlıyor.

Efsane dizi 26 Ekim’de, kendi gününde ve saatinde izleyiciyle buluşacak. İzleyiciler tarafından merakla beklenen dizinin yayın tarihinin açıklanması, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Yeni sezon fragmanı, sosyal medya hesaplarında yoğun ilgi görerek kısa sürede binlerce beğeni, paylaşım ve retweet aldı. TRT 1 ve Diriliş Ertuğrul, Facebook hesaplarından yapılan paylaşım 4 saat içinde 4,5 milyon erişime ulaştı.

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda neler olacak?

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda; Kayıların büyük bir kısmı Ahlat’a yerleşirken, Ertuğrul ve ona inanan dört yüz Kayı Ankara yakınlarına yerleşmiştir. Önceki sezonlarda savaşçılık özellikleriyle ön plana çıkan Kayılar, bu sezonda ticaretle ilgilenmeye başlayacak ve o bölgede kurulan Hanlı Pazar’da ticari ve siyasi mücadelelere gireceklerdir.

Yeni sezonda yeni oyuncular ve dev plato

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç’in yer aldığı dizinin kadrosu yeni sezonda yeni karakterlerle güçlenecek. Diziye yeni sezonda dahil olan oyuncular arasında Çağdaş Onur Öztürk, Erden Alkan, Kürşat Alnıaçık, Cem Uçar, Gülçin Santırcıoğlu, Osman Albayrak, Elif Sümbül Sert, Cenk Kangöz, Fırat Topkorur, Gülsim İlhan Ali, Sedef Şahin ve Batuhan Karacakaya yer alıyor.

Yapımcılığını Tekden Film’in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın yazdığı, Metin Günay’ın yönetmenliğini üstlendiği Diriliş ‘’Ertuğrul’’ 26 Ekim 2016’dan itibaren her Çarşamba saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında olacak.

 

 

KÜNYE

Yapım: Tekden Film

Yapımcı & Proje Tasarım: Mehmet Bozdağ

Yönetmen: Metin Günay

Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ

Görüntü Yönetmeni: Ömer Faruk Karacan

TRT1 Proje Sorumlusu: Halis Cahit Kurutlu

Yapım Koordinatörü: Hamide Kecin Hurma

İdari Koordinatör: Bilgehan Özen

Kurumsal İletişim Direktörü: Cem Berkcil

Müzik: Alpay Göltekin – Zeynep Alasya

Sanat Yönetmeni: Doğan Özcan

Kostüm Tasarım: Tuğçe Çaldıran

Kurgu Yönetmeni: Akif Özkan

Görsel Efektler: Genius Park

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu