Yerli Dizi

Diriliş Ertuğrul sabote mi edildi?

TRT 1’in beğeniyle takip edilen ve aldığı yüksek reytinglerle dikkat çeken dizisi  “Diriliş Ertuğrul” dizisinin çekimlerine ara verildiği açıklandı. Diriliş Ertuğrul’un yapım şirketi Tekden Film’den yapılan açıklamaya göre, dizinin Riva’daki platosunda, kostümlerin bulunduğu konteynerlerde, 04.30 sıralarında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Çıkan yangının neden olduğu zarardan ötürü dizininin çekimlerine ara verme ihtiyacının ortaya çıktığı haber veriliyor.

POLİS YANGINLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATTI

Şirket çalışanları güvenlik kameralarından fark ederek, yangına müdahale etti. Bu sırada set çalışanlarının ihbarı üzerine platoya gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Beykoz İtfaiye Şefliği ekipleri, yangını söndürdü. Yangın dolayısıyla bazı kostümler kullanılamaz hale geldi. Dizinin çekimlerine yangın nedeniyle bir süre ara verildi. Çekimlere ne zaman başlayacağı henüz bilinmezken itfaiye ve polis ekiplerinin yangınla ilgili incelemesi sürüyor.

Yapılan tetkikler neticesinde yangının neden çıktığı, ihmal mi yoksa olayda kasıt mı olduğu bilgisinin ortaya çıkması bekleniyor.

Sabaha karşı 04:30’da çıkan yangında kostümlerin zarar görmesi yapım şirketini belli oranda zarara uğratırken çekimlerin devamını engellemiş olması bakımından dikkati çekti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu