Yerli Dizi

Diriliş Ertuğrul’da Burak Özçivit muammasına birinci ağızdan cevap geldi

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezon başlama tarihi merakla bekleniyor. Burak Özçivit’in Osman Gazi karakteriyle diziye gireceği haberi heyecana neden olurken Özçivit’in Diriliş Ertuğrul’da gerçekten yer alıp almayacağı konusu netlik kazandı. TRT 1 Kanal Koordinatörü Kurtuluş Zeydan, Diriliş Ertuğrul dizisine ilişkin açıklamalarda bulundu.

BURAK ÖZÇİVİT DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DA OLACAK MI?

Zeydan, Vatan Gazetesi TV yazarı  Oya Doğan’a konuştu. Zeydan, Burak Özçivit tartışmalarına son noktayı koyarken, dizide Ertuğrul’un aşık olacağı ünlü ismi de açıkladı.

Diriliş Ertuğrul, yeni yayın döneminde 5. sezonuyla ekrana gelecek. TRT 1 Kanal Koordinatörü Kurtuluş Zeydan, Burak Özçivit tartışmalarına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Aynı zamanda dizide Ertuğrul’un aşık olacağı yeni kızı da açıkladı.

Dizinin yeni sezonda yine çarşamba akşamları ekrana geleceğini kaydeden Zeydan, dizinin isminin  bu sene de ‘Diriliş Ertuğrul olacağını söyledi. Zeydan, ‘Hikaye dönüşüyor. Tarihsel süreçte Kayı obasının yükselişi ana aksımız olarak devam ediyor. Ama Ertuğrul Söğüt’e yerleşiyor’ dedi.

BURAK ÖZÇİVİT MUAMMASI

Kurtuluş Zeydan, Burak Özçivit’in dizinin kadrosuna katılıp katılmayacağına ilişkin olarak ‘Doğru konumlandırma için biraz sabırlı olmamız ve zamana bırakmamız gerekiyor.’ diyerek Özçivit’in bu sene projede yer almadığını söyledi.

ERTUĞRUL’UN AŞIK OLACAĞI KIZI KİM CANLANDIRACAK?

Öte yandan Ertuğrul’un artık bekar olduğunu vurgulayan Zeydan, ‘Onu aşık etmemiz gerekiyor. En büyük düşmanının kız kardeşine aşık olacak.’ dedi. Zeydan Ertuğrul’un aşık olacağı karakteri güzel oyuncu Hande Soral’ın canlandıracağını açıkladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu