Yerli Dizi

Diriliş Ertuğrul’da Ebu Mansur Sultan Alaattin mi?

Diriliş Ertuğrul’da Ebu Mansur(Burak Hakkı)’un ortaya çıkması yeni bir heyecana neden oldu. Her ne kadar Ebu Mansur kendisini tacir olarak tanıtsa da meraklı soruları ve ilginç halleriyle yeni bir gizeme neden oldu. Peki, Ebu Mansur gerçekte kim? Ebu Mansur, acaba Sultan Alaattin’in bizzat kendisi mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DA EBU MANSUR KİM?

Ebu Mansur’un Kayı Obası’nda belirmesi meraka neden oldu. Ebu Mansur kendisini ticaretle uğraşan bir tacir olarak tanıtması kendisiyle ilgili merakı gidermeye yetmedi. Özellikle Ertyğrul’un karısı Halime’nin Ebu Mansur’a yönelik ihtiyatlı tutumu ve onu bir yerden tanıyorum şeklindeki sözleri Ebu Mansur’un Sultan Alaattin olma ihtimalini gündeme getirdi.

EBU MANSUR’UN GİZEMLİ HALLERİ VE SORULARI

Ebu Mansur’un Dündar’la konuşurken “alpler her an savaşa hazır mı?” şeklinde talim yapan alplerle ilgili meraklı soruları Ebu Mansur’un kendisini tanıttığı kişiden farklı olduğu ihtimalini güçlendirdi.

Sonrasında talim yapan alplere konuşma yapan Ertuğrul’un Vasilius’un hinliklerine dikkat çekip alplerden her an savaşa hazır olmalarını ve talime devam etmelerini  istedi. Ardından bu sırada Sultan Alaattin’in Moğollarla mücadele ettiğini söyleyen Ertuğrul, Sultan Alaattin’e destek olmaları gerektiğini anlatırken Ebu Mansur’un dikkatli bakışlarına muhatap oldu.

İşte bu sahneler Ebu Mansur’un Sultan Alaattin olma ihtimalini güçlendiren sahnelerdi. Bakalım Ebu Mansur’un gizemi ve kim olduğunun ortaya çıkması ne kadar sürecek.

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu