Yerli Dizi

Diriliş Ertuğrul’da final mi yoksa sezon finali mi bilmecesi…

5 sezondur TRT1’in iddialı dizisi olarak dikkat çeken  Diriliş Ertuğrul’un sezon finali mi yaptığı yoksa tamamen mi bittiği merak konusu oldu.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN İLE BURAK ÖZÇİVİT AYNI KAREDE YER ALMAYACAK

Efsane dizi Diriliş Ertuğrul dün 150. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin son bölümünün sezon finali olduğunu öğrenen takipçileri, dizinin tamamen bitip bitmediğini merak ediyor. Diriliş Ertuğrul’da çarşamba akşamı Ertuğrul Gazi’nin hayatını içeren bölüm sona erdi. Sezon finalini yapan dizi, gelecek sezon itibariyle ise Diriliş Osman ismiyle ekranlarda olacak. Diriliş Osman dizisinde Osman karakteri için Burak Özçivitle anlaşmaya varıldığı dizinin yapımcısı tarafından duyurulmuştu.

YAPIMCININ FİNAL AÇIKLAMASI

Diriliş Ertuğrul final yapmasının ardından gözler dizinin yeni sezonuna çevrildi. Geçtiğimiz sezon başında dizinin Diriliş Osman adı altında devam edeceği konusunda ortaya çıkan spekülasyonlar, Yapımcı Mehmet Bozdağ tarafından açığa kavuşturulmuştu. Diriliş Ertuğrul”un yapımcısı Mehmet Bozdağ yaptığı açıklamada “Uzun süredir büyük bir titizlikle yürüttüğümüz projede Osman karakterine Burak Özçivit hayat verecek. Bu vesileyle yol arkadaşlığımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. Burak Özçivit de sosyal medya hesabında “Diriliş Osman ile yolculuğumuz başladı. Hepimize hayırlı olsun” yorumunu yapmıştı.

Dizi, “Diriliş Ertuğrul”un sezon finali yapmasının ardından başlayacak. Osman Gazi’nin küçüklüğü “Diriliş Ertuğrul”da yer alacak. Ancak Burak Özçivit ile Engin Altan Düzyatan aynı karede yer almayacak. “Diriliş Osman”da Düzyatan’ın canlandırdığı Ertuğrul Gazi’nin yaşlılığına bir başka oyuncu hayat verecek. “Diriliş Osman”ın çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlandı.

BURAK ÖZÇİVİT’LE 5 SEZONLUK ANLAŞMA YAPILDI

Mehmet Bozdağ ile 5 sezonluk anlaşma yaptığı iddia edilen Özçivit’in bölüm başı alacağı ücret ise sır gibi saklanıyor.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı