Yerli Dizi

Diriliş Ertuğrul’da oynamaya hazırlanan Çağdaş Onur Öztürk attan düşüp yaralandı

Oyunca Çağdaş Onur Öztürk attan düştü… Düşme neticesinde Öztürk’ün elmacık kemiği, köprücük kemiği ile bileğinin kırıldığı tespit edildi. Hastaneye kaldırılan ve durumunun ağır olduğu öğrenilen oyuncunun acılarını hissetmemesi için uyutulduğu öğrenildi. Öztürk’ün yeni sezonda Diriliş Ertuğrul’da rol alacağı ve bu amaçla binicilik dersleri aldığı sırada düşme olayının yaşandığı öğrenildi.

Kuzey Güney, Sakarya Fırat ve Kış Güneşi gibi dizilerin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu Çağdaş Onur Öztürk yeni sezonda kadrosuna dahil olduğu dönem dizisi “Diriliş Ertuğrul”daki rolü için aldığı binicilik eğitimi sırasında attan düştü.

Ünlü oyuncunun dün Şile yakınlarındaki bir binicilik tesisindeki çalışması sırasında atın mıcırlı alanda hızlanması sonucu düştüğü öğrenildi. Sert düşme sonrası Öztürk’ün elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileği kırıldı. Ümraniye Devlet Hastanesi’nin Acil Servisi’ne kaldırılan ve durumunun ağır olduğu öğrenilen oyuncu acılarını hissetmemesi için uyutuldu.

Öztürk, eşinin verdiği imzalı izinle Maslak’ta özel bir hastaneye nakledilerek ameliyata alınacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu