Magazin

Diriliş Ertuğrul’la yıldızlaşan Engin Altan Düzyatan rekor rakama imza attı

Engin Altan Düzyatan, Diriliş Ertuğrul dizisiyle Türk izleyicisinin yüreğinde taht kurmasının bereketini yaşıyor. Son yıllarda popülerliği en fazla tavan yapan birkaç oyuncudan birisi olan Düzyatan, Diriliş Ertuğrul ile kazancını da katladı. Ünlü oyuncu 2011 yılında Burcu Esmersoy’la reklam filminde oynadığı Vakıfbank’ın, altı yıl sonra tekrar marka yüzü oldu. Ama başarılı oyuncunun bu kez rekor anlaşmanın altına imza attığı konuşuluyor.

6 MİLYON TL’YE İMZA ATTI

Yıl içinde dört reklam filmi çekecek olan oyuncunun, yaklaşık 6 milyon TL’ye anlaştığı öğrenildi. Çorlu’da bir yol üzerinde çekilen reklamda, Düzyatan tek başına oynadı.

Bankanın teklifine “Evet” diyen oyuncu, ilk reklam filmini ise geçtiğimiz günlerde çekti. Bu yıl dördüncü sezonu yayınlanan ‘Diriliş: Ertuğrul’ dizisiyle ekrana gelen Düzyatan’ın, firmayla bir yıllık anlaşma yaptığı ve dizi için uzattığı sakallı haliyle kamera önüne geçtiği öğrenildi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu