Yerli Dizi

Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak

Yılbaşı sonrasında dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıyor. TV kanalları ile reklam verenler arasında yeniden yapılacak reklam anlaşmaları nedeniyle dizilerin 3 hafta yayınlanmayacağı açıklanmıştı. TRT dizilerinin bu kapsamda olmayacağı ifade edilmesine rağmen  Diriliş Ertuğrul dizisinin bu hafta ekranlara gelmeyeceği öğrenildi. Haber dizinin hayranlarını üzdü..

YENİ BÖLÜM 16 OCAK’TA YAYINLANACAK

Destekten TR

TRT 1’de ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümü 16 Ocak çarşamba günü yayınlanacak. Dizinin neden bir hafta gecikmeli olarak yayınlanacağı açıklanmadı.

Destekten TR

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’UN 131. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA

Destekten TR

Diriliş Ertuğrul’da sular durulmuyor. Dragos’un hain planlarını ortaya çıkarmak isteyen Ertuğrul Bey hamlesini yaptı. Beybolat Bey ile birlikte oynadığı oyunla kalede haini bulmak isteyen Ertuğrul herkesi şaşırtacak bir hamle yapacak. TRT 1’in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrtul 131.bölüm fragmanı yine nefes kesti. Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Barış Bağcı, Hande Soral, Didem Balçan, Ali Ersan Duru ve Öykü Çelik’in başrollerde oynadığı dizinin 130. son bölümü, Total ve AB’deki reyting ölçümlerinde yine birinci sırada yer almıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR