Yerli Dizi

Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünde Bamsı Beyrek ölecek mi?

TRT 1’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran dizisi Diriliş ‘Ertuğrul, 79’uncu bölümü ile ekranlara gelecek. Diriliş Ertuğrul’un 1 Mart Çarşamba günü TRT 1’de ekrana gelecek bölümünde, neler olacak? Yeni bölüm fragmanında yer alan sahnede dizinin sevilen karakteri Bamsı Beyrek ölüyor mu? İşte, sevilen dizinin yeni bölümüyle ilgili haberimizin detayları…

URAL MARİFETLERİNE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

Diriliş Ertuğrul’un 79. bölümünde Vasilius ’un desteğiyle Aliyar ve Ural’a büyük tuzak kuran Batuhan, tam hedefine ulaşacakken Ertuğrul ve alplerının yetişmesiyle durum tersine döner. Bununla birlikte olay ağır sonuçlara neden olmuş ve Aliyar ağır yara almıştır. Aliyar’ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır. Aliyar’ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır. Peki, Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in Ural’ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır?

blank

 

BAMSI BEYREK ÖLÜYOR MU?

Aslıhan bağlı tutulduğu mağarada büyük tehlike içerisindedir. Onun yerini bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Peki, Aslıhan mağaradan kurtulabilecek midir? Diğer yandan Bamsı kalede kavga çıkarmış bunun neticesinde zindana atılmıştır. Zindanda çok tehlikeli biri ile birlikte kalacaktır.Onun orada olduğunu bilen Haçaturyan ve Dumrul’un elinden bir şey gelmemektedir. Bamsı zindandan nasıl kurtulacaktır? Zindandan çıktıktan sonra onu bekleyen büyük tehlike ne olacaktır

Yeni bölüm fragmanında yer alan bir sahne kafaları karıştırdı. Fragmanı izleyenler “Bamsı ölüyor mu?” sorusunu kendilerine sordu. Tüm bu soruların cevabı dizinin 79. bölümünde cevabını bulacak.

Diriliş ‘Ertuğrul’ 22 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’da TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu