Yerli Dizi

Diriliş Postası yazarı Erem Şentürk’ten Ece Üner’in AVM göndermesine ‘asimetrik harp’ tepkisi

Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner’in İstanbul’da yaşanan depremle ilgili kinayeli bir biçimde sarf ettiği “Neyse ki deprem anında alışveriş yapabileceğimiz yüzlerce AVM alternatifimiz var!” şeklindeki yorumu sosyal medya Twitter’da büyük ses getirmişti. Diriliş Postası yazarı Erem Şentürk, Ece Üner’in ifadesine atıf yaparak yapılanın asimetrik harp olduğunu dile getirdi.

Ece Üner, bu akşamki ana haber bülteni sırasında İstanbul’daki deprem sonrası toplanma alanlarının sayısının azaldığı iddiasından hareketle ilginç bir göndermede bulunmuştu. Diriliş Postası yazarı Erem Şentürk, başka çevreler tarafından da çokça ifade edilen bu görüşün doğru olmadığını kaydettiği paylaşımında tepkisini dile getirdi.

Erem Şentürk, konuyla ilgili sosyal medya Twitter hesabından şunları yazdı:

“Ece Üner’in Show Tv’de toplanma alanlarıyla ilgili olarak verdiği yalan, yanlış ve eksik bilgiler toplumda infial ve huzursuzluk meydana getirmek için kasten yapılan asimetrik harptir. Kimse numara yapmasın.
Bu haberleri yayanlar hakkında ilgili devlet kurumları dava açmalıdır.”

İşte Ece Üner’in sosyal medyada olay olan o göndermesi:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu