Medya

Discovery’e satılan NTV Spor’un kapanış tarihi belli oldu

 NTV Spor’u satın alan Discovery grubu NTV Spor kanalının kapanış günü ve saati açıkladı. Discovery Networks tarafından yapılan açıklamada, net tarih verilmesi dikkatlerden kaçmadı.

17 MART NTV SPOR İÇİN SON TARİH

Discovery’nin Türkiye pazarında 17 Mart Cumartesi günü 22.30’da DMAX, NTV Spor’un yerini alacak. TLC’den sonra şifresiz yayın yapacak ikinci kanalı olacak. DMAX kanalının erkeklere yönelik yaşam tarzı ve eğlence içerikli ücretsiz yayın yapacağı öğrenildi.

“DMAX’İ TÜRKİYE PAZARINA TANITMAKTAN DOLAYI HEYECANLIYIZ”

Discovery Networks Türkiye Başkanı ve Genel Müdürü Lydia Fairfax “DMAX kanalını Türkiye pazarına tanıtmaktan ve kanal portföyümüzü daha da genişletip çeşitlendirmekten ötürü oldukça heyecanlıyız. DMAX zorlu mesleklerden, spor ve arabalara ve en iyi senaryolu içerikleri izleyicilere sunarken aynı zamanda onları eğlendirecek, aydınlatacak ve onlara ilham verecek. İzleyiciler kanalı izlerken çok keyif alacak” diye konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu