Dijital Platformlar

Disney Plus Gülse Birsel’i de kaptı!…İşte yeni pltaform ile anlaşan ünlüler

Ünlü senarist ve oyuncu Gülse Birsel’in yeni adresi belli oldu. Kulislerde dolaşan bilgilere göre Birsel, 2 film ve 3 sezon sürecek bir dizi için Disney Plus ile anlaşma imzaladı. Disney Plus’ın anlaşmaya vardığı ünlü isimler arasında kmler var? İşte detaylar..

Türkiye yapılanmasını Cenk Soner ile Mehmet İçağasıoğlu’nun yönettiği Disney Plus, her gün yeni bir bomba transfere imza atıyor. Bugün itibariyle anlaşma yapılan Engin Akyürek, Cansu Dere, Aras Bulut İynemli, Hande Erçel, Aslı Enver, Eda Ece, Pınar Deniz, Burak Deniz, Demet Özdemir, Can Yaman, Şahan Gökbakar ve Varol Yaşaroğlu gibi star isimler platformun duyurusunu yaptı.

TV100’ün haberine göre Türkiye’nin en başarılı isimlerini çatısı altında toplayan Disney yönetimi Gülse Birsel’le de el sıkıştı. Kulislerde dolaşan bilgilere göre Birsel, Disney Plus için 2 film ve 3 sezon sürecek bir dizi için anlaştı.

Öte yandan Disney+, yayına başlayacağı günü bekleyenlere özel bir tanışma paketi hazırladı. Yıllık 279,90 TL’lik özel tanışma paketinden yararlanarak yıllık üye olmak isteyenlere Disney+, 8 aylık fiyatıyla sunuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu