Yerli Dizi

Dizi setlerinde Covit 19 alarmı….Hangi oyuncuların testi pozitif çıktı?

Setlerden Covit-19’a yakalanma haberleri gelmeye devam ediyor. Başrıl oyuncularının yanı sıra diğer oyunculardan da koronavirüse yakalananlar olduğu dolayısıyla bazı dizi setlerinin vakalardan etkilendiği haber veriliyor.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin seti durdu.“Yargı”dan Pınar Deniz ve “Evlilik Hakkında Her Şey”den Yiğit Kirazcı’nın koronaya yakalanmasının ardından Kanunsuz Topraklar’ın oyuncuları Doğaç Yıldız ile Başak Parlak’ın da test sonucu pozitif çıkmıştı.

Dün Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada “Dün yapılan covid testimin sonucu maalesef pozitif ve süreci evde dinlenerek geçiriyorum. Son günlerde benimle temasa geçmiş olan herkes lütfen test yaptırsın” demişti.

Tv100’ün haberine göre; Düzyatan’ın ardından rol arkadaşları Ulaş Tuna Astepe ve Cemre Gümeli’nin de koronaya yakalandığı öğrenildi. Durumları iyi olan üç başrol oyuncusu evde karantinaya girdi. Dizinin çekimlerine ara verildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu