MagazinMüzik

Dizi setlerini unutan “Issız Adam” Cemal Hünal sahneleri kendisine mesken tuttu!

Türk seyircisinin ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın sevilen filminden dolayı “Issız Adam” olarak tanıdığı Cemal Hünal bir süredir ekranlarda görünmüyor. Cemal Hünal, oyunculuktan sonra müzisyen arkadaşlarıyla bambaşka bir kariyere yelken açtı. Ünlü oyuncu, beraber kurduğu “Ruşen Ali ve Deliler” grubuyla şimdilerde sahnelerin tozunu attırıyor. Sahneleri çok seven Hünal’ın yeniden oyunculuğa dönüp dönmeyeceği ise merak ediliyor.

Müziğe karşı ilgisi bilinen Cemal Hünal bu sefer müzisyen kimliğiyle sahnelerde  boy gösteriyor.  Hünal,  grubuyla KATS Sahne’nin konuğu oluyor.

KATS Sahne’de oynadığı tiyatro oyunlarının yanına bir de konser ekleyen Cemal Hünal’ın bu konseri merakla beklenirken ünlü oyuncunun grubuyla birlikte bir albüm çalışmasına gireceği de konuşuluyor.

blank

Cemal Hünal grubu Ruşen Ali ve Deliler ile 10 Mart 2017, Cuma akşamı saat 21:30’da KATS Sahne’de müzikseverlerle buluşacak. Konserin biletleri Biletix’te ve Gayrettepe KATS Sahne’den temin edilebiliyor.

Cemal Hünal geçmişte de bazı özel organizasyonlarda sahnede canlı performanslarıyla gündeme gelmişti. Bunlardan birinde ünlü oyuncu hayatını genç yaşta kanserden kaybeden Kazım Koyuncu’nun “Gelevera Deresi” adlı şarkısını seslendirmişti.

https://www.youtube.com/watch?v=yK1tCUj-ozs

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu